PROJEKTY AUTORSKIE

W mojej ofercie znajdziesz projekty dedykowane głównie paniom, jak również propozycje dla najmłodszych. Ponadto posiadam dużą gamę wysokiej jakości tkanin, z których wykonuję swoje koncepcje autorskie.

Dokonuję indywidualnej wyceny każdego projektu.

+ sukienki
+ spódnice
+ body
+ t-shirt

+ czapki
+ kominy
+ akcesoria

SZYCIE

Coś nie pasuje? Odstaje? Jest za długie? Rozpruło się? Zapraszam do pracowni, obejrzę i ocenię co da się z tym zrobić. Marzę, aby szycie na miarę wróciło do łask i powszechne stało się przekonanie, że dobrze uszyta suknia, spódnica czy koszula może służyć przez lata. Szycie na miarę to proces, na który składają się wiele elementów, m.in. wybór tkaniny, konstrukcja, krojenie i kilka przymiarek.

Dokonuję indywidualnej wyceny każdego projektu.

+ szycie na miarę
+ poprawki krawieckie

ROLETY RZYMSKIE

Rolety rzymskie wchodzą w skład moich projektów autorskich, jak również są przeze mnie szyte na wymiar. Nadają one wnętrzu unikatowy wygląd, chronią przed słońcem oraz umożliwiają zachowanie prywatności po zmroku.

Dokonuję indywidualnej wyceny każdego projektu.

+ rolety rzymskie

PRACOWNIA

Pracownia Hannamade to przestrzeń, w którą włożyłam mnóstwo energii i serca. Jeśli spodobało Ci się jej wnętrze i chciałbyś ją wykorzystać do własnych pomysłów, skontaktuj się bezpośrednio ze mną.

+ kontakt indywidualny

Close Menu